Nasze działania

 • foto: RemiSmietana.com

  Spacery dla psów
  Wychodzisz ze swoim psiakiem codziennie na spacer? A może to tylko rundka dookoła bloku i szybki powrót?
  Ważnym elementem rozwoju psa i warunek jego szczęścia w dorosłym życiu to okazje do penetrowania nowych terenów i zapoznawania się z nieznanymi wcześniej zapachami. Najlepiej w towarzystwie psów i ludzi, których zna i którym ufa.
  Ten efekt staramy się osiągnąć podczas organizowanych co jakiś czas spacerów. Spotykamy się w wybranym miejscu o określonej porze, najczęściej w towarzystwie behawiorysty i przemierzamy z naszymi zwierzakami łąki i zarośla 🙂

 • Kampania „Miejsce przyjazne psiakom”

  Coraz częściej idąc przez Radlin lub sąsiednie miasta mijamy tabliczki lub naklejki z przekreślonym wizerunkiem psa i informacją, że w danym sklepie z psem wejść nie możemy.  Chcąc wypromować nieco inny trend postanowiliśmy szukać miejsc w okolicy, które – odwrotnie – bardzo chętnie zapraszają w swoje progi psiaki.
  Miejsca tego typu oznaczamy specjalną nakleją z logo naszej grupy i napisem „Miejsce przyjazne psiakom”.
  Jeśli znasz takie miejsce, lub sam prowadzisz sklep, restaurację czy firmę w której jesteś otwarty na klienta z psem – skontaktuj się z nami!
  Zapewniamy, że wypromujemy to miejsce! 🙂

  Lista punktów: LINK

 • „Dzień Psa” w Radlinie

  foto: K. Martuszewska

  Ważną datą dla naszej grupy jest 1 lipca, kiedy to obchodzimy Międzynarodowy Dzień Psa. Staramy się ten dzień odpowiednio uczcić. Oczywiście zapewniając naszym psiakom sporą dawkę radości 🙂